İADE&DEĞİŞİM

 

 

·  Etiketi Koparılmış , Faturası Bulunmayan ve Kullanılmış veya Orjinal Kutu-Ambalajı Zarar Görmüş Ürünlerde Kesinlikle İşlem YAPILMAMAKTADIR. 
 

 
 İADE TALEPLERİNİZ İÇİN 

 

 

Satın aldığınız ürünleri, Teslim tarihinden en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde ,

- Satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş/kullanılmamış/hasar görmemiş,

- Etiketi koparılmamış,
- Ürün Orijinal Kutu/Ambalaj zarar görmemiş,

 

Olması Halinde Üye Girişi / Hesabım / Değişim&İade Talepleri Alanından Talepte Bulunabilir veya  Whatsapp Müşteri Temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 -  Alıcının üründeki bir hata/arıza değişimi dışındaki farklı sebeplerle iade & değişim talebinde bulunması durumunda  Gidiş-Dönüş kargo bedeli ALICIYA  aittir. 

İade kargonuzu MNG Kargo: 530303728 anlaşma koduyla karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. (Kargo bedeli bakiyenizden düşülerek iade işleminiz gerçekleştirilir.)

-   MNG KARGO Haricinde farklı kargo şirketleri ile karşı ödemeli olarak gönderilen kargolar teslim alınmamaktadır. Kargo Bedelini Karşılayarak dilediğiniz şirket ile iadenizi gönderebilirsiniz.


 
BİLGİ : Siparişinizi kapıda ödemeli olarak teslim aldıysanız, iade kargonuzu tarafımıza iletirken fatura arkasına lütfen iade ödemesinin yapılmasını istediğiniz banka hesap IBAN bilgilerini, banka adını ve isim soyisim bilgisini bizimle paylaşın.

       
 
İade tarafımızdan teslim alınıp kabul edilmesinin ardından iade bedelinin alıcıya yansıma süresi 3-7 iş günüdür.İade Kargo Adres Bilgisi :   JAMMYBABY / SİNEM AYDIN 
Esenevler Mah. 1.Emirdağ Sk No: 9/B  Burgüven-4 Sitesi C Blok - Yıldırım/BURSA
İletişim : 0850 888 08 16 / 0543 544 43 30 / [email protected]

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR