DEĞİŞİM & İADE

 

·        Firmamızdan aldığınız kişiye özel ürünler ‘’ Mevlüt takımları, doğum günü ve diş ve yaş ürünleri,vb ürünler  ‘’    hariç tüm ürünlerde değişim/iade yapılmaktadır.

 

·        Alıcının üründeki bir hata/arıza sebebi değişim dışında farklı sebeplerle değişim/iade talebinde bulunması durumunda  değişim/iade kargo ücreti ALICIYA aittir. 

Etiketi Koparılmış , Faturası Bulunmayan ve Kullanılmış veya Orjinal Kutu-Ambalajı Zarar Görmüş Ürünlerde Kesinlikle İşlem YAPILMAMAKTADIR. 

 

 
 DEĞİŞİM TALEPLERİNİZ İÇİN , 

0543 544 43 30
Nolu Whatsapp Hattımızdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.


 İADE TALEPLERİNİZ İÇİN , 
 

 

Satın aldığınız ürünleri, Teslim tarihinden en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde ,

- Satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş/kullanılmamış/hasar görmemiş,

- Etiketi koparılmamış,
- Ürün Faturası kaybolmamış,
- Ürün Orijinal Kutu/Ambalaj zarar görmemiş,

 

Olması Halinde Üye Girişi / Hesabım / Değişim&İade Talepleri Alanından Talepte Bulunabilirsiniz.

·        İade Kargonuzu Sizin İçin Uygun Olan Herhangi Bir Kargo Şirketi İle Kargo Bedeli  Size Ait Olacak Şekilde Aşağıda Yazılı Olan Adresimize İletebilirsiniz. Kargo Bedeli  Ödenmeden Karşı Ödemeli Olarak Tarafımıza Gönderilip Firmamıza Fatura Ettirilen  Kargolar Kabul Edilmeyip,İlgili Kargo Firmasından TESLİM ALINMAMAKTADIR. ( Fiyat avantajı için İade Kargolarınızı PTT KARGO ile Gönderin lütfen.)  İadenin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin alıcıya  yansıma süresi  3-7  iş günüdür. ( Alıcının Ücretsiz Kargo Kampanyası İle Sipariş Vermiş Olduğu Bir Ürün İçin İade Talebinde Bulunması Durumunda Mevcut Kargo Bedeli İade Bakiyesinden Düşülerek İade Ödemesi Gerçekleşmektedir.)


Siparişinizi Kapıda Ödeme Olarak Teslim Aldıysanız,İade Kargonuzu Tarafımıza İletirken Fatura Arkasına Lütfen  İade Ödemesinin Yapılmasını İstediğiniz Banka Hesap IBAN Bilgilerini , Banka Adını ve İsim Soyisim Bilgisini Bizimle Paylaşın. 

İade Kargo Adres Bilgisi :   JAMMYBABY / SİNEM AYDIN 
Esenevler Mah. 1.Emirdağ Sk No: 9/B  Burgüven-4 Sitesi C Blok - Yıldırım/BURSA
İletişim : 0850 888 08 16 / 0543 544 43 30 / [email protected]