DEĞİŞİM & İADE

 

·        Firmamızdan aldığınız kişiye özel ürünler ‘’ Mevlüt takımları, doğum günü ve diş ve yaş ürünleri,vb ürünler,kampanya döneminde satın alınmış ve Outlet ürünler ‘’    hariç tüm ürünlerde değişim/iade yapılmaktadır.

 

·         Alıcının üründeki bir hata/arıza sebebi değişim dışında farklı sebeplerle değişim/iade talebinde bulunması durumunda  değişim/iade kargo ücreti ALICIYA aittir. 


Satın aldığınız ürünleri, Teslim tarihinden en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde ,

- Satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş/kullanılmamış/hasar görmemiş,

- Etiketi koparılmamış,
- Ürün Faturası kaybolmamış,
- Ürün Orijinal Kutu/Ambalaj zarar görmemiş,

 

Olması Halinde Üye Girişi / Hesabım / Değişim&İade Talepleri Alanından Talepte Bulunabilir veya  Whattsapp Hattımızdan Müşteri Temsilcilerimiz Bizimle İletişime Geçip Talepte Bulunabilirsiniz.


Etiketi Koparılmış , Faturası Bulunmayan ve Kullanılmış veya Orjinal Kutu-Ambalajı Zarar Görmüş Ürünlerde Kesinlikle İşlem YAPILMAMAKTADIR. 

 

www.jammybaby.com ‘ye  değişim/iade  için gönderilen ürünler ilgili departman tarafından incelenir. Ürünün değişim/iade koşullarının eksiksiz olarak tarafımıza iletildiği tespit edildikten sonra değişim/iade  kabul edilir. 


·        İade Kargonuzu Sizin İçin Uygun Olan Herhangi Bir Kargo Şirketi İle Kargo Ücreti Size Ait Olacak Şekilde Aşağıda Yazılı Olan Adresimize İletebilirsiniz. İadenin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin alıcıya  yansıma süresi  3-7  iş günüdür. ( Alıcının Ücretsiz Kargo Kampanyası İle Sipariş Vermiş Olduğu Bir Ürün İçin İade Talebinde Bulunması Durumunda Mevcut Kargo Bedeli İade Bakiyesinden Düşülerek İade Ödemesi Gerçekleşmektedir.)

Siparişinizi Kapıda Ödeme Olarak Teslim Aldıysanız,İade Kargonuzu Tarafımıza İletirken Lütfen  İade Ödemesinin Yapılmasını İstediğiniz Banka Hesap IBAN Bilgilerini Bizimle Paylaşın. 

Adres Bilgisi :   JAMMYBABY / SİNEM AYDIN 
Esenevler Mah. Hacıali sk. No:28-A  Yıldırım/BURSA
İletişim : 0850 888 08 16 / 0543 544 43 30 / info@jammybaby.com

 

Kargo Bedeli  Ödenmeden Tarafımıza Gönderilen Kargolar Kabul Edilmeyip,İlgili Kargo Firmasından TESLİM ALINMAMAKTADIR.