DEĞİŞİM & İADE

 

·        Firmamızdan aldığınız kişiye özel ürünler ‘’ Mevlüt takımları, doğum günü ve diş ve yaş ürünleri,vb ürünler  ‘’    hariç tüm ürünlerde değişim/iade yapılmaktadır.

 

·        Alıcının üründeki bir hata/arıza sebebi değişim dışında farklı sebeplerle değişim/iade talebinde bulunması durumunda  değişim/iade kargo ücreti ALICIYA aittir. 

Etiketi Koparılmış , Faturası Bulunmayan ve Kullanılmış veya Orjinal Kutu-Ambalajı Zarar Görmüş Ürünlerde Kesinlikle İşlem YAPILMAMAKTADIR. 

 

 
 DEĞİŞİM TALEPLERİNİZ İÇİN , 

0543 544 43 30
Nolu Whatsapp Hattımızdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.


 İADE TALEPLERİNİZ İÇİN , 
 

 

Satın aldığınız ürünleri, Teslim tarihinden en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde ,

- Satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş/kullanılmamış/hasar görmemiş,

- Etiketi koparılmamış,
- Ürün Faturası kaybolmamış,
- Ürün Orijinal Kutu/Ambalaj zarar görmemiş,

 

Olması Halinde Üye Girişi / Hesabım / Değişim&İade Talepleri Alanından Talepte Bulunabilirsiniz.

(Whatsapp ve İnstagram Üzerinden Sipariş Veren Müşterilerin İade Talepleri Whatsapp Müşteri Temsilcilerimiz tarafından açılmaktadır)

 

 Alıcının üründeki bir hata/arıza değişimi dışındaki farklı sebeplerle iade talebinde bulunması durumunda iade Gidiş-Dönüş kargo bedeli ALICIYA aittir. 

İade kargonuzu MNG Kargo: 354401967 anlaşma koduyla karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. (Kargo bedelleri bakiyenizden düşülerek iade işleminiz gerçekleştirilir.)

-   MNG KARGO Haricinde farklı kargo şirketleri ile karşı ödemeli olarak gönderilen kargolar teslim alınmamaktadır. Kargo Bedelini Karşılayarak dilediğiniz şirket ile iadenizi gönderebilirsiniz.


 
BİLGİ : Siparişinizi kapıda ödemeli olarak teslim aldıysanız, iade kargonuzu tarafımıza iletirken fatura arkasına lütfen iade ödemesinin yapılmasını istediğiniz banka hesap IBAN bilgilerini, banka adını ve isim soyisim bilgisini bizimle paylaşın.

       
 
İade tarafımızdan teslim alınıp kabul edilmesinin ardından iade bedelinin alıcıya yansıma süresi 3-7 iş günüdür.İade Kargo Adres Bilgisi :   JAMMYBABY / SİNEM AYDIN 
Esenevler Mah. 1.Emirdağ Sk No: 9/B  Burgüven-4 Sitesi C Blok - Yıldırım/BURSA
İletişim : 0850 888 08 16 / 0543 544 43 30 / [email protected]